MK Architektura logo
blog_intro

MK+ to przestrzeń moich pasji i zainteresowań. Z zawodu jestem architektem krajobrazu, ale to czym się interesuję wykracza często poza architekturę i krajobraz. Dlatego tu znajduje się szereg moich różnorodnych prac.

Zdjęcia, które robię, ukazują przede wszystkim przyrodę w jej różnym wymiarze i skali. Uchwycenie nawet najmniejszego szczegółu może być inspiracją do stworzenia czegoś większego. Uwielbiam detale!

Szycie towarzyszy mi od dziecka. Najpierw pod okiem mamy, później we własnym zakresie, zaczęłam szyć i tak zostało do dzisiaj. Szycie sprawia mi wiele radości.

Często inspiracją są dla mnie dzieci. Ich wyobraźnia i to, jak swoje pomysły przelewają na papier, daje niejednokrotnie impuls do działania. Tak powstają moje grafiki, kalendarze, poduszki i wiele innych moich prac z udziałem dzieci.

Projektowanie przestrzeni, nie tylko związanej z krajobrazem, sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Tworzenie własnoręcznie przedmiotów a następnie szukanie dla nich miejsca, aranżowanie ich w konkretnej przestrzeni to wielka przyjemność!

zapraszam do MK+